696 696 205
 ul. Bolesława Chrobrego 7, 43-200 Pszczyna

Naprawa zamków Pszczyna, wymiana i serwis zamków w Pszczynie

tel. 696-696-205 lub 32 728-19-20

naprawiony zamek w Pszczynie

Jak dbać o zamki u drzwi?

Nie ulega wątpliwości, że każdy zamek ma własną wytrzymałość i po kilku latach może odmówić posłuszeństwa. Wtedy przychodzi czas, żeby wymienić go na inny model.
Jednakże czas pracy zamka z powodzeniem można przedłużyć odpowiednio o niego dbając. Najlepszą metodą jest systematyczny serwis zamów. Wtedy uzyskujesz pewność, że nie odmówi on posłuszeństwa i nie pozwoli się otworzyć w najmniej odpowiednim momencie. Podobnie sytuacja wygląda, kiedy zauważy się zmianę w pracy zamka, zacinanie się mechanizmu czy wymagające więcej siły przekręcanie kluczyka. Warto wtedy zadzwonić po specjalistów z pogotowia zamkowego w Pszczynie, którzy zawczasu przeprowadzą skuteczną naprawę zamka.

Najlepsi profesjonaliści

Zespół ślusarzy pracujących dla pogotowia zamkowego to najwyższej klasy specjaliści, dla których żaden zamek nie ma tajemnic. Systematycznie biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach, dzięki którym posiadają bieżącą wiedzę na temat nowości na rynku zamków oraz doskonale orientują się w budowie i funkcjonowaniu nawet najbardziej skomplikowanych mechanizmów.
Wysoka jakość oferowanych usług z zakresu naprawy zamków zamków gwarantuje Państwu uzyskanie najlepszej usługi ślusarskiej, dzięki której nasi Klienci nie są narażeni na dodatkowe koszty wynikające z uszkodzeń drzwi czy samych mechanizmów. Naprawa zamków wykonywana przez ślusarzy z pogotowia zamkowego zawsze realizowana jest w sposób fachowy i bezinwazyjny.

Terminy wygodne dla Ciebie

Pogotowie zamkowe to przedsiębiorstwo, które rozumie potrzeby swoich zapracowanych Klientów. Dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę i przez 7 dni w tygodniu – także w niedzielę i święta. Teraz mogą się Państwo umówić z naszymi ślusarzami o każdej dogodnej dla Państwa porze i terminie. Teraz nawet w święta naprawimy każdy psując się zamek.

Skontaktuj się z nami pod numerem 696-696-205 lub 32 728-19-20

Inne miasta:

Oceń nas!