696 696 205
 ul. Bolesława Chrobrego 7, 43-200 Pszczyna

Awaryjne otwieranie mieszkań Pszczyna 24h

tel. 696-696-205 lub 32 728-19-20

awaryjne otwieranie zamka w drzwiach

Jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi?

Wyszedłeś tylko wyrzucić śmieci, ale zapomniałeś wziąć ze sobą kluczy do mieszkania i zatrzasnąłeś drzwi? Albo wracasz późnym wieczorem z delegacji, a zamek w drzwiach odmawia posłuszeństwa? Nie ma sytuacji bez wyjścia! Pogotowie zamkowe w Pszczynie szybko zajmie się rozwiązaniem problemu. Nasi wysoko wykwalifikowani ślusarze szybko i bezinwazyjnie otworzą każdy zamek. Awaryjne otwieranie mieszkań to dla nich codzienność.
Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego też awaryjne otwieranie drzwi zawsze wykonujemy niezwykle profesjonalnie i szybko. Co więcej, takie zlecenia traktujemy priorytetowo.

Ufaj tylko specjalistom

Pogotowie zamkowe dba o poziom umiejętności i wiedzy swoich pracowników. Wszyscy zatrudnieni u nas ślusarze systematycznie przechodzą przez cykl szkoleń, które pomagają im zdobyć nowe umiejętności oaz nabyć nową wiedzę. Wiemy, że tylko wysoko wykwalifikowany ślusarz będzie w stanie w pełni profesjonalnie realizować postawione przed nim zadanie – nawet, jeśli będzie ono wyjątkowo trudne do wykonania.

System pieczołowicie dobranych szkleń sprawia, że żaden zamek nie ma przed naszymi specjalistami tajemnic i nawet awaryjne otwieranie drzwi nie sprawia im żadnych trudności. Możesz być pewien, że jeśli będzie tylko to możliwe, to pracownicy pogotowia zamkowego bezinwazyjnie otworzą każdy zamek.

Codziennie dla Ciebie

Usługę awaryjne otwieranie mieszkań możesz zamówić w dogodnym dla Ciebie czasie. Wiemy, że podobne sytuacje mogą przydarzyć się każdemu o każdej porze dnia i nocy, dlatego też pogotowie zamkowe jest gotowe świadczyć usługi przez 7 dni w tygodniu – także w niedzielę i święta, i to w dodatku przez całą dobę.

Teraz zatrzasnąwszy wieczorem drzwi do domu nie musisz szukać noclegu u znajomych – wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 696-696-205 do naszego konsultanta, który przyśle ślusarza wykonującego awaryjne otwieranie drzwi.

Skontaktuj się z nami pod numerem 696-696-205 lub 32 728-19-20

Inne miasta:

Oceń nas!