696 696 205
 ul. Bolesława Chrobrego 7, 43-200 Pszczyna

Montaż i wymiana zamków Pszczyna 24h

tel. 696-696-205 lub 32 728-19-20

zamki używane do montażu

Wymień zamek z pogotowiem zamkowym w Pszczynie

Pogotowie zamkowe w Pszczynie to firma ślusarska, która w pełni profesjonalnie zajmuje się montażem i wymianą zamków. Nasi ślusarze są w stanie wymienić i zamontować dla Państwa każdy zamek, zachowując przy tym najwyższy standard obsługi klienta.

Każdy zamek ma swoja wytrzymałość i tylko nieliczne mogą służyć nam przez lata. Warto zaopatrzyć się w dobre, markowe zamki, gdyż tylko takie dają pełną gwarancję naszego bezpieczeństwa oraz ochrony zgromadzonego majątku.

Ważny jest nie tylko model, ale także odpowiedni montaż i wymiana zamków. Tylko w przypadku specjalistycznej usługi mogą mieć Państwo pewność, że zamknięcie będzie długo i bezproblemowo służyło Państwa bezpieczeństwu. Warto w takim wypadku postawić na profesjonalistów – czyli na ślusarzy z pogotowia zamkowego.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

Specjaliści od każdego zamka

Jako zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny dla bezpieczeństwa jest zamek w drzwiach. U nas nie tylko otrzymasz najlepszą usługę w zakresie montażu i wymiany zamków, ale także nasi wykwalifikowani ślusarze udzielą Ci pełnych informacji i poradzą, jaki zamek będzie dla Ciebie najlepszy!

Montaż i naprawa zamków to jest nasz chleb powszedni. Szybko i profesjonalnie zajmiemy się wszelkimi rodzajami mechanizmów zamykających drzwi – od tradycyjnych zamków nawierzchniowych, przez zamknięcia typu open-panic, listwowe, patentowe, wpuszczane, aż po zamki antywłamaniowe czy wielowypustowe.

Montujemy i wymieniamy o każdej porze

W dzisiejszym bardzo zabieganym świecie, wszyscy cierpimy na chroniczny brak czasu. Także nasi Klienci, często z wieloma obowiązkami codziennej pracy i życia, na pewno odczuwają jego skutki. Dlatego też usługi ślusarskie oferowane przez pogotowie zamkowe są dostępne o każdej porze dnia i nocy – teraz możesz zamówić wizytę ślusarza w godzinach i terminie odpowiadającym Tobie.
Montażem i wymianą zamków możemy zająć się przez 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Nasze usługi oferujemy także w niedzielę i święta. Zadzwoń i zdecyduj, kiedy wymienimy Ci zamek! 

Dzwoń pod numerem 696-696-205 lub 32 728-19-20. Jesteśmy zawsze do Twojej pomocy!

Inne miasta:

Montaż i wymiana zamków Pszczyna 24h
4 (80%) 2 votes