696 696 205
 ul. Bolesława Chrobrego 7, 43-200 Pszczyna

Awaryjne otwieranie samochodów Pszczyna 24h

tel. 696-696-205 lub 32 728-19-20

awaryjne otwieranie samochodu

Zatrzasnąłeś kluczyki w aucie? – Teraz to już nie problem!

Nawet bardzo doświadczeni kierowcy czasem zatrzaskują kluczyki w samochodzie. Wystarczy, że nieuważnie zamkniesz wszystkie drzwi od wewnątrz i zatrzaśniesz je, aby nie móc dostać się do własnego auta. Niewątpliwie jest to wyjątkowo frustrująca sytuacja. Nie pociąga ona za sobą żadnych konsekwencji, jeśli masz szybki dostęp do kluczyków zapasowych. W przeciwnym razie warto rozważyć skorzystanie z usług wysoko wyspecjalizowanych firm, które oferują tego typu usługi.

Pogotowie zamkowe w Pszczynie zatrudnia profesjonalnych ślusarzy, którzy specjalizują w usługach typu awaryjne otwieranie aut.

Otworzymy każde auto

System umiejętnie dobranych szkoleń sprawia, że nasi ślusarze stale zdobywają nowe umiejętności także w zakresie awaryjnego otwierania samochodów. Ten rodzaj usług ma swoją wyjątkową specyfikę. Mianowicie wszelkie działania podejmowane w celu awaryjnego otwierania aut muszą być zrealizowane w taki sposób, aby nie uszkodzić szyb, karoserii i zamków.

Ślusarze z pogotowia zamkowego w Pszczynie potrafią bezinwazyjnie otworzyć zamki wszystkich najpopularniejszych samochodów w Polsce. Zamki marek samochodów takich jak: VW, Skoda, Ford, Opel, Mercedes, BMW, Audi, Volvo, Citroen czy Chrysler, nie mają żadnych tajemnic przed naszymi specjalistami.
Nie szukaj domorosłych fachowców, ponieważ szczególnie w zakresie awaryjnego otwierania samochodów możesz narazić się na dodatkowe, duże straty finansowe.

Dla Ciebie pracujemy nawet w nocy

W pojeździe można zatrzasnąć kluczyki samochodowe o każdej porze dnia i nocy. Wiemy, jakie może to być stresujące i dlatego też pogotowie zamkowe w Pszczynie jest gotowe do działania przez 24 godziny na dobę i to 7 dni w tygodniu – także w niedzielę i święta. Nasi ślusarze szybko i sprawnie wykonają awaryjne otwieranie samochodów nawet w Święta Bożego Narodzenia.

Skontaktuj się z nami pod numerem 696-696-205 lub 32 728-19-20

Inne miasta:

 

Awaryjne otwieranie samochodów Pszczyna 24h
3.6 (71.43%) 7 votes